Park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym zapleczem technologicznym.

Laser Seron Fiber Cut 1530 3kW

Wycinarki światłowodowe Fiber Cut to innowacyjne maszyny stworzone do szybkiego, precyzyjnego cięcia blach. Maszyny z tej serii działają z doskonałą precyzją i powtarzalnością gwarantując najwyższą jakość detali oraz krawędzi pozostawiając je bez konieczności dalszej obróbki.Budowa maszyny opiera się na klasycznym monolitycznym korpusie stalowym, który poddany jest procesowi odprężania i obróbki z jednego mocowania. Zastosowana przez nas tego typu konstrukcja gwarantuje wieloletnią, najwyższą precyzję pracy wycinarki. Support jezdny maszyny wykonany jest z połączenia metali lekkich i materiałów kompozytowych, co z kolei pozwala na uzyskanie wysokiej dynamiki i prędkości roboczych i przejazdowych skutkujących większą wydajnością maszyny.

Przecinarka DYNAMIC Speed HQ

To urządzenie klasy High End wśród przecinarek plazmowych. Przeznaczona dla klientów szukających najwyższej jakości i wydajności, dla osób nie uznających żadnych kompromisów. Chowając w cień pozostałe urządzenia – przecinarka DYNAMIC Speed HQ wykonuje precyzyjne cięcia szybko, łatwo i bez zbędnych komplikacji. Czyni pracę szybką i przyjemną, zapewniając nieocenioną przewagę konkurencyjną jej właścicielowi.

Prasa krawędziowa DENER Smart XL

To seria ekonomiczna, wytrzymała i szybka. Prasy znajdują głównie zastosowanie przy gięciu małych i średnich arkuszy blachy. Największymi zaletami tej serii jest szybka praca, duża siła gięcia, głębokie wybranie w kolumnie, duży skok oraz prześwit. Produkty z serii SMART XL dzięki wytrzymałej monolitycznej ramie, głębokiemu wybraniu w kolumnie, szerokim stole i możliwością pracy w 4 osiach są popularne pośród małych i średnich przedsiębiorstw.

Prasa Dener servo brake 4015

Prasy krawędziowe CNC napędzane serwomotorami są niezawodnymi maszynami do gięcia. Nowa generacja maszyn jest przyjazna środowisku, cechuje ją wydajność, dokładność, elastyczność i niezawodność. Nowa koncepcja maszyny oferuje niższe zużycie energii, mniej prac konserwacyjnych, nie wymaga oleju hydraulicznego do pracy,powoduje znaczne oszczędności eksploatacyjne. Prasa jest zbudowana w oparciu o ramę typu „O” – nie posiada kolumn wewnętrznych.Odległość pomiędzy
kolumnami ramy jest większa niż długość gięcia. Elektryczne prasy krawędziowe są wyposażone w zaawansowany sterownik CNC,szybki i dokładny uchwyt narzędzi WILA oraz wieloosiowy zderzak. Operatorzy mogą bardzo prosto wygiąć elementy o wysokiej dokładności niskim kosztem.

Nożyce GEKA Hydrocrop 55 SD

Maszyna posiada 5 stacji roboczych sterowanych za pomocą dwóch cylindrów hydraulicznych, przygotowanych do wykonywania różnych czynności, bez potrzeby zmiany narzędzi, z możliwością pracy równoległej lub niezależnej. Maszyna napędzana jest za pomocą 2 cylindrów 5 stacji roboczych, wyposażonych w narzędzia do cięcia kątowników, płaskowników, prętów okrągłych i kwadratowych, wycinania prostokątnego i wykrawania otworów.